Op 21 november is er onderwijs over Lichen Sclerosus gegeven aan de bekkenfysiotherapeuten tijdens en Intercollegiaal Overleg Fysiotherapie in Bergen op Zoom.
Margriet Adriaanse, voorzitter van Stichting Lichen Sclerosus was uitgenodigd door Sarien Geluk, namens de IOF -werkgroep
Op het programma stond uitleg over de doelstellingen en activiteiten van de patiëntenorganisatie, uitleg over de kosteloos aan te vragen folders, het Smeer EHBO en het kwartetspel voor oudere kinderen.
Ook werd de aandoening LS bij vrouwen, mannen en kinderen uitgebreid behandeld met kenmerken en de bijbehorende klachten en foto’s. Het smeerschema en uitleg over de smeerinstructie, uitleg over zelfonderzoek van de vulva, adviezen mbt persoonlijke verzorging en diverse andere vulvaire huidaandoeningen. Tot slot werd er een casus besproken.
Volgens de feedback was het een nuttige en leerzame avond.
